MERSİN İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ

T.C. Sağlık Bakanlığı
Mersin İl Sağlık Müdürlüğü

Facebook Twitter Google Plus Linkedin

Polis Haftası Münasebetiyle İl Sağlık Müdürümüz İl Emniyet Müdürünü Ziyaret Etti

Güncelleme Tarihi: 10/05/2018

İl Sağlık Müdürümüz Dr. Sinan BAHÇACI Türk Polis Teşkilatının kuruluşunun 173. yılı ve Polis Haftası olması münasebetiyle İl Emniyet Müdürü Mehmet ŞAHNE'yi makamında ziyaret etti.
Polis Teşkilatımız ile özellikle Acil Sağlık Hizmetlerinin güvenli bir şekilde sunulabilmesi için sürekli işbirliği içinde olunması gerektiğini ve bu işbirliğinin başarı ile yürütüldüğünü vurgulayan Dr. Sinan BAHÇACI "Vatandaşlarımızın huzur ve güven içerisinde yaşayabilmesi için gecesini gündüzüne katan, nice fedakarlıklara göğüs gererek zor şartlarda çalışan Polis Teşkilatımızın 173. Kuruluş yıl dönümünü yürekten kutluyor, tüm polislerimize görevlerinde üstün başarılar temenni ediyorum. Bu uğurda can veren kahraman şehitlerimizi de rahmetle anıyor, teşkilatımıza, ailelerine ve geride kalanlarına sabırlar diliyorum.

Bu onurlu görevlerini büyük bir özveriyle ve insan sevgisiyle yerine getirerek Mersin'in güven ve huzur şehri olmasında mesai mefhumu tanımadan görev alan emniyet teşkilatına teşekkürlerimi sunarım" dedi.